4.12.06

Škola, Simpsonovi, kouř a tak všelijak

Tak jsem si udělal zas trochu času a chytla mě mlsná napsat něco do blogu (takový příspěvky jsou nejhorší :-), tak jsem tu.
Poslední dny by se dalo říct, že se flákám. Ale zdání klame. Jen co jsem dodělal projekt do grafiky, už tlačí projekt do databází. Takže se musím rychle naučit Javu, respektive práci s grafickým rozhraním AWT, udělat co nejdřív GUI té naší aplikace, aby na tom mohli ostatní stavět. A hned týden po databázích se odevzdává cosi ve Smalltalku, mě jebne.
Na víkend až do středy dojel taťka. Ne, že by mi nějak vadil, jenže má jedno velký mínus - je kuřák. A u nás, v čistě nekuřácké rodině, kde to smrdí akorát v sobotu, když dojdu načichlej z nějaké pařby, to celkem dost vadí. Zavírám všechny dveře, aby se ten smrad cigaret nedostal až ke mně nahoru do pokoje - to je asi jediný místo, který je jakž takž nedotčený. Navíc tu má brácha holku, co taky kouří, takže si dávají dole cigárka ostošest a je to tu šílený!
Včera jsem byl v kině se mrknout na film Parfém: Příběh vraha. Celkem zajímavej, byť trošku fantastickej film (jakože autor moc fantazíroval), trošku to pokazil konec, který se zvrhl pomalu v gruppen sex, no divný to bylo, prostě to tam vůbec nesedlo. Navíc když to tak vezmu, vychválit ke konci vraha, kterej zabil 13+1 ženských, to se taky nedělá! :-)
Co se filmů týče, tak mi bratranec donesl svůj disk, z kterýho jsem si překopíroval filmy na půl roku dopředu, takže jsem zazásobenej. Hlavně jsem si od něj zkopíroval Simpsonovy; na ČT jsem je sledoval jen občas, takhle to mám po kupě, takže si učení prokládám jednotlivými díly. Homer je můj vzor! :-D Ten má charisma větší než Jack Nicholson! :-D
Jinak mi nějak umírají cvrčci, žrádlo jim sice dávám, ale asi nemají podmínky nebo co. No nemám to moc rád, aby umírali takhle zbytečně, ale holt míň jich neprodávají. Že bych koupil třeba každých 14 dní 3 cvrčky a bylo by. Jednu výhodu to má - už to tady tolik necvrká! :)) Jo a co se pavouků týče, tak Parahybce začíná nějak tmavnout zadeček, aspoň mi to tak přijde, navíc jí týden běhal po terárku cvrček (a pak umřel - vlhkem? Hladem? Teplem? Nevím. :-/) a ani se ho nedotkla. Geniculka je zase pěkně nenažraná, 14 dní zas nic nedostane, to žere víc než já! :) Böhmička taky nějak neloví, tak nevím nevím... ale jednou hlad přece dostat musí.
Jo a rozjel jsem na té své šunce Dooma 3 (demo)! Sice úplně na nejnižší rozlišení a nejnižší grafický detaily, ale prostě to jede! To jsem fakt nečekal. :-) Škoda, že nemám dostatek času, abych si to mohl zahrát.
A další věc: na libimseti.cz jsem založil diskuzi o netiketě, všimla si toho "vrchnost", zeptali se, jestli by to nemohli převzít do svých pravidel, tak jsem kývl, proč ne, pokud to tam přispěje ke zkvalitnění diskuzí, za to mi byla navrhnuta další možná spolupráce s tím serverem, takže odteď jsem jeden z moderátorů fotek. :-) Musím zvládnout aspoň 3000 fotek měsíčně, teď jsem u toho smrděl tak 2 hodiny a nějakých 600 fotek, no není to zas taková rychlovka... doufám, že to brzo neomrzí. Aspoň vidím to schvalování fotek i z druhé strany, opravdu to není taková sranda. :-)
No nic, už budu končit a zase se věnovat mé "milované" Javě.

Žádné komentáře: